INWESTORZY O NAS

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA  › INWESTORZY O NAS

Konstantynów Łódzki – Żabiczki
 

Pan Łukasz wykonywał nam projekt wymarzonego domu pod koniec roku 2013. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu. Współpraca przy projektowaniu układała się wzorcowo, Pan Łukasz udzielał nam cennych wskazówek a poszczególne etapy realizowane były w wyznaczonych terminach. Profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie pozwalają nam z czystym sumieniem polecić pracownię Pana Łukasza.

Iwona i Patryk

 

Poleszyn

 
"Z panem Łukaszem z BDB Projekt współpracę zaczęliśmy w marcu 2013r. Zlecenie dotyczyło projektu domu z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Architekt znakomicie wywiązał się ze swojego zadania i już na początku lipca otrzymaliśmy pozwolenie na budowę. Pan Łukasz nie tylko uwzględnił w projekcie wszystkie nasze "życzenia" ale także z cierpliwością potrafił wytłumaczyć "co i jak" powinno być zrobione, żeby mieszkało się wygodnie. Co okazało się dla nas bardzo ważne, z uwagi na to, że oboje pracujemy - jest dyspozycyjny i nie było dla niego problemem spotkanie się z nami nawet w sobotę. Prawie wszystkie formalności udało mu się załatwić bez naszego udziału i to w błyskawicznym tempie.
Podsumowując, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę BDB Projekt jako firmę solidną i bezproblemową. Współpraca z panem Łukaszem to przede wszystkim duży komfort a rezultat to bardzo dobry projekt spełniający wszystkie oczekiwania zleceniodawcy."
 
Joanna i Mateusz K.
 
 
 

Łódź, 1-go Korpusu WP

 
"Polecamy pracownię pana Łukasza. Bardzo dobra ,miła współpraca. Zaangażowanie, kreatywność, terminowość Architekta  dały  efekt w postaci projektu wymarzonego domu!"
 
Anita i Bogusław P.
 
 
 

Giemzówek

 
"Pan Łukasz Drewniak wykonał dla nas projekt rozbudowy domu mieszkalnego. Współpraca z Panem Łukaszem przebiegała wzorowo. Pan Łukasz wykonał projekt zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zaproponował bardzo dobre rozwiązania, zarówno architektoniczne jak i techniczne z wykorzystaniem optymalnych materiałów. Pan Łukasz dotrzymał wszystkich terminów. Pan Łukasz świadczy kompleksowo usługi architektoniczne jak i załatwianie wszelkich formalności związanych z inwestycją. Jest to nieoceniona wartość dodana do usługi projektowej. Poruszanie się w gąszczu przepisów budowlanych i powiązanych z nimi urzędami dla przeciętnego człowieka jest prawdziwą „drogą przez mękę” Pan Łukasz wykonał to zadanie profesjonalnie i ze stoickim spokojem nie angażując nas w ten skomplikowany proces pomimo poważnych wyzwań jakie napotkał w niektórych urzędach. Jeśli w przyszłości będziemy potrzebowali pomocy architekta na pewno skorzystamy kolejny raz z usług Pana Łukasza.
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi Pana Łukasza kolejnym inwestorom, którzy zamierzają budować, rozbudowywać swoje „M”."
 
Katarzyna i Tomasz K.
 
 
 

Pawlikowice

 
"W ostatnim czasie miałem przyjemność korzystać z usług projektowych Pana Łukasza Drewniaka, który podjął się zaprojektować dla mnie dom jednorodzinnych oraz towarzyszący obok garaż. W zakres zlecenia wchodziło również poprowadzenie całego procesu urzędowego z uwagi na brak czasu z mojej strony. Pan Łukasz w krótkim okresie czasu od chwili podpisania umowy przedstawił pierwsze koncepcje opracowywanych budynków. Dość szybko udało się również dopracować ostateczną wersję projektu i przygotować dokumentację do złożenia w urzędzie. Przez cały okres projektowania służył radą i fachową wiedzą. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi."
 
Adam S.
 
 
 

Wysieradz

 
"Współpraca z biurem architektonicznym pana Łukasza Drewniaka przebiegała w sposób absolutnie zadowalający przy tworzeniu projektu w Wysieradzu. Architekt kompetentny, otwarty na nasze potrzeby. Potrafił zawsze doradzić i w każdej sytuacji dla nas niejasnej starał się nam pomóc. Pan Drewniak na nasze życzenie załatwił wszystkie formalności urzędowe, co oszczędziło nam cennego czasu. Prowadził nadzór projektancki nad budową. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z projektu, który był dobrany do indywidualnych naszych potrzeb, jak i ze współpracy z panem Łukaszem Drewniakiem i jego biurem architektonicznym. Pragnę dodać, że osobę pana Łukasza Drewniaka cechuje fachowość  i wiedza, rzetelność, sumienność, inteligencja oraz wysoka kultura osobista. Firma godna polecenia."
 
Dorota i Andrzej M.