O PRACOWNI

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA  › O PRACOWNI

Misja, wizja i cele Pracowni BDB Projekt
 


 

Kilka słów od Łukasza Drewniaka - założyciela Pracowni Architektonicznej BDB Projekt:


"Swoje doświadczenie zawodowe nabywałem już w czasie studiowania, godząc z powodzeniem naukę i pracę w biurach projektowych. Początkowo pracowałem przy tworzeniu projektów domów jednorodzinnych, z czasem przy projektowaniu znacznie większych budynków handlowo-usługowych jak również użyteczności publicznej. Zdobyte doświadczenie zawodowe pozwoliło na otworzenie własnej działalności projektowej.

Zapraszamy osoby z Pabianic, Łodzi i pobliskich do stworzenia projektu architektonicznego. Architektura nie ma przede mną żadnych tajemnic. Nieważne, jaki stopień trudności ma dany projekt – na pewno się go podejmę. Jako profesjonalny architekt nie boję się wyzwań, bo wiem, że każda realizacja zaprocentuje w przyszłości.

Co więcej, nieustannie śledzę trendy w budownictwie i staram się je jak najlepiej wykorzystywać. Inwestorzy korzystający z mojej pomocy mogą liczyć na stosowanie nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań. Zadbam o to, by projekt wyróżniał się czymś szczególnym i niestandardowym. Mam nadzieję, że te trzy główne czynniki upewniły Państwa o rzetelności mojej pracy.

Projektowanie jest moją pasją i właśnie w ten sposób podchodzę do każdego nowego projektu, niezależnie od tego, czy jest to budynek mieszkalny, biurowy czy projekt hali. Staram się do każdego inwestora podchodzić indywidualnie, poznać jego potrzeby i oczekiwania.

Uważam, że tylko dobra współpraca pomiędzy inwestorem a architektem zostaje zwieńczona sukcesem, jakim jest opracowanie idealnego projektu. Projektu, z którego wszyscy są zadowoleni. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Inwestorów, biorę również pod uwagę dojazd do klienta już na początku współpracy. Zawsze przed przystąpieniem do opracowania projektu muszę obejrzeć działkę, na której będzie projektowany obiekt, lub budynek, który ma zostać przebudowany."