O PRACOWNI

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA  › O PRACOWNI

SŁOWO OD ARCHITEKTA

Zgodnie z mottem umieszczonym powyżej moja pracownia stara się projektować architekturę nowoczesną i funkcjonalną, architekturę dającą inwestorowi możliwość długiego i wygodnego użytkowania, a mnie jako architektowi satysfakcję z powstałego obiektu.

Projektowanie jest moją pasją i właśnie w ten sposób podchodzę do każdego nowego projektu, niezależnie od tego czy jest to budynek mieszkalny, biurowy czy projekt hali. Staram się do każdego inwestora podchodzić indywidualnie, poznać jego potrzeby i oczekiwania. Uważam, że tylko dobra współpraca pomiędzy inwestorem a architektem zostaje zwieńczona sukcesem, jakim jest opracowanie idealnego projektu. Projektu, z którego wszyscy są zadowoleni. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom inwestorów biorę również pod uwagę dojazd do klienta już na początku współpracy. Zawsze przed przystąpieniem do opracowania projektu muszę obejrzeć działkę, na której będzie projektowany obiekt, lub budynek, który ma zostać przebudowany.

 

SŁOWO DO KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Wszystkich planujących budowę własnego domu zachęcam do zamówienia projektu indywidualnego. Taki projekt przygotowywany jest specjalnie dla Państwa i pod kątem Państwa oczekiwań. Różnica w kosztach zamówienia projektu indywidualnego w porównaniu z kosztem zakupu projektu gotowego jest na pierwszy rzut oka dość znacząca. Jednak kiedy doliczymy do tego koszty adaptacji projektu „typowego” i jego ewentualne przeróbki to przestaje być to opłacalne. Należy pamiętać, że koszt projektu indywidualnego to zaledwie 3 do 6% całej inwestycji, jaką jest budowa domu, a życie w domu dostosowanym do indywidualnych potrzeb na pewno będzie wygodniejsze. 

Jeśli mimo wszystko są Państwo zdecydowani na zakup projektu gotowego w Internecie to zachęcam wcześniej do niezobowiązującego spotkania. Postaram się wówczas doradzić, na co zwracać uwagę kupując taki projekt, aby po zakupie i w trakcie adaptacji nie okazało się, że koszty inwestycji w projekt gotowy + adaptację przewyższą koszty zamówienia projektu indywidualnego.