PROJEKTY HAL

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA  › PROJEKTY HAL

Projekty hal produkcyjnych, magazynowych i stalowych

Zaprojektowanie hali to nie lada wyzwanie. My to wyzwanie podejmujemy i tworzymy bezpieczne projekty, które oparte są na nowoczesnych systemach oraz na prawie budowlanym.

Firma BDB Projekt wykonuje projekty hal stalowych i murowanych. 

Zdajemy sobie sprawę, że hale mają służyć klientom na lata, dlatego dostarczamy sprawdzone projekty. Posiadamy własne projekty hal oraz tworzymy indywidualne zlecenia w oparciu o szczegółowe informacje logistyczne, terenu, gruntu.

Projekty hal w stu procentach spełniają aktualne normy budowlane. Wykazujemy współpracę z Inwestorem na wysokim poziomie oraz dbamy o kompleksową obsługę klienta.

Zapewniamy tworzenie projektów dla wszystkich – zarówno właścicieli firm, jak i osób prywatnych. Tworzone przez nas projekty hal odznaczają się wysoką jakością i estetyką.

Projektowanie hal - nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

 

Udało się nam wykonać już dziesiątki, jak nie setki projektów. Przy każdej realizacji priotytetem jest dla nas bezpieczeństwo użytkowników. Wykonujemy dokładne obliczenia, a dopiero później nanosimy na papier szkice projektów.

Projekty hal wymagają szczególnych umiejętności. W naszej firmie BDB Projekt posiadamy wszystko co pozwoli na stworzenie projektów uwzględniających oczekiwania klientów i zgodnych z prawem budowlanym.

Architekt tworzący Państwa zlecenie wykona je rzetelnie oraz sumiennie. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania wizualizacjami hal na naszej stronie, kontaktu z firmą BDB Projekt lub odwiedzenia siedziby biura projektowego.